Bestelling wijzigen

Je bent bestelling aan het wijzigen. Wil je je huidige winkelmand samenvoegen met deze bestelling, of doorgaan met het wijzigen?

Hoogvliet

Deze week extra voordelig

per stuk
1.49

Per stuk
1.492.19
Toiletpapier
per pak
3.99
3.9910.99
per zak
0.99

Pak van 350 of 500 gram
0.991.35 - 2.19
1+1GRATIS

Alle soorten
2.58 - 9.781.29 - 4.89
per zak
0.69

Alle soorten
0.691.15 - 2.56
per pak
2.49

Alle soorten m.u.v. grootverpakkingen en tofu
2.492.67 - 3.89
per pak
1.99

Alle schalen van 150 gram
1.992.49 - 3.19
per zak
1.99

Alle pakken van 125-150 gram
1.992.65 - 3.76
per pak
5.99

Alle stukken van 740-780 gram
5.998.99
1+1GRATIS

Alle pakken van 0.75 - 1 liter
5.18 - 5.882.59 - 2.94
1+1GRATIS

Alle soorten
5.98 - 10.482.99 - 5.24
per fles
1.99

Fles van 0,75 liter
1.992.35 - 3.49
Bekijk alle aanbiedingen

Kleine prijsjes groot voordeel!

per zak
0.99

Zak van 73-75 gram
0.991.59 - 2.05
per zak
0.99

Alle zakken 250 gramAlle zakken 250 gramAlleen in winkel
0.992.45 - 2.69
per pak
0.99

Alle pakken met 8 stuks
0.992.15 - 2.49
per fles
1.49

Alle flessen van 1 liter
1.492.29 - 2.49
per tube
0.99

Alle soorten
0.991.49 - 2.24
per stuk
0.99

Alle rollers van 50 ml
0.992.89 - 4.49
per pak
1.39

Per stuk
1.391.55 - 1.79
per zak
0.99

Alle pakken met 38 stuks
0.991.98 - 2.29
per kuipje
0.99

Alle schalen van 200 gram
0.991.25 - 1.28
GSK wk42

Uitgebreid shoppen

Ontbijt lekker
plantaardig

Alles van Vivera
€2,49!

Onze lekkerste

taarten & gebakjes

Alles voor een gezellig avondje bankhangen

Schoonmaken zonder gedoe

Koop nu je Staatsloten