Deze week extra voordelig
Bekijk alle aanbiedingenper stuk
1.49
Per stuk
1.492.19
Page Toiletpapier
16 rol3.9910.99
per zak
0.99
Pak van 350 of 500 gram
0.991.35 - 2.19
1+1GRATIS
Alle soorten
2.58 - 9.781.29 - 4.89
per zak
0.69
Alle soorten
0.691.15 - 2.56
per pak
2.49
Alle soorten m.u.v. grootverpakkingen en tofu
2.492.67 - 3.89
per pak
1.99
Alle schalen van 150 gram
1.992.49 - 3.19
per zak
1.99
Alle pakken van 125-150 gram
1.992.65 - 3.76
per pak
5.99
Alle stukken van 740-780 gram
5.998.99
1+1GRATIS
Alle pakken van 0.75 - 1 liter
5.18 - 5.882.59 - 2.94
1+1GRATIS
Alle soorten
5.98 - 10.482.99 - 5.24
per fles
1.99
Fles van 0,75 liter
1.992.35 - 3.49
Kleine prijsjes groot voordeel!
per zak
0.99
Zak van 73-75 gram
0.991.59 - 2.05
per zak
0.99
Alle zakken 250 gramAlle zakken 250 gramAlleen in winkel
0.992.45 - 2.69
per pak
0.99
Alle pakken met 8 stuks
0.992.15 - 2.49
per fles
1.49
Alle flessen van 1 liter
1.492.29 - 2.49
per tube
0.99
Alle soorten
0.991.49 - 2.24
per stuk
0.99
Alle rollers van 50 ml
0.992.89 - 4.49
per pak
1.39
Per stuk
1.391.55 - 1.79
per zak
0.99
Alle pakken met 38 stuks
0.991.98 - 2.29
per kuipje
0.99
Alle schalen van 200 gram
0.991.25 - 1.28












