Bestelling wijzigen

Je bent bestelling aan het wijzigen. Wil je je huidige winkelmand samenvoegen met deze bestelling, of doorgaan met het wijzigen?

Hoogvliet

Deze week extra voordelig

2+3GRATIS

Alle soorten
29.10 - 41.6011.64 - 16.64
per stuk
24.99

Alle flessen van 1,5 literAlle flessen van 1,5 literAlleen in winkel
24.99
per pak
3.89

Pakken met 20 stuks
3.895.69 - 5.79
per pak
0.59

Pak 400 gram
0.590.99
per blik
2.79

Blik van 800 ml
2.792.99 - 4.19
1+1GRATIS

2 pakken van 150 gram
3.98 - 7.381.99 - 3.69
1+1GRATIS

Alle pakken van 200 gram
7.18 - 7.803.59 - 3.90
Gemengd gehakt
1+1GRATIS
4.599.18
1+1GRATIS

Alle kuipen van 575 gram
5.58 - 7.182.79 - 3.59
per kuipje
1.99

Alle kuipen van 175 gram
1.992.29 - 3.75
1+1GRATIS

Alle bekers van 450 ml
5.38 - 5.862.69 - 2.93
per stuk
1.79

Volkoren, bruin of wit
1.791.99
Bekijk alle aanbiedingen

Gezond & Vers!

Verspakket erwtensoep rookworst
per doos
4.99
2 voor
3.99

druiven pitloos 500 gram, mango 2 pack, blauwe bessen 125 gram of grapefruit 4 stuks
3.994.58 - 6.78
Spruiten
per zak
0.99
0.991.49
per zak
2.49

Zak 3 kilo
2.493.49 - 3.78
per bak
3.79

Alle schalen van 280 gram
3.794.49
Elstar appels
per zak
1.99
1.992.89
per zak
1.29

Alle zakken van 400 of 500 gram
1.291.59 - 1.99
per stuk
0.85

1 stuks
0.850.94
Bloemkool
per stuk
1.19

Bloemkool

1 stuk
1.191.65

Uitgebreid shoppen

AXE deodorant
body spray

Doe mee aan de
Activia challange!

Onze lekkerste

taarten & gebakjes

Alles voor een gezellig avondje bankhangen

Schoonmaken zonder gedoe

Koop nu je Staatsloten